LGG2D821MELB25
NichiconNichicon
LGG2D821MELB25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGG2D821MELB25
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGG2D821MELB25.pdf2.LGG2D821MELB25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGG2D821MELB25
Tau Wae LGG2D821MELB25 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37195 pcs Pepa Raraunga 1.LGG2D821MELB25.pdf2.LGG2D821MELB25.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.625A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8125
LGG2D821MELB25-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 820µF Nga tono General Purpose