LGG2D222MELB50
NichiconNichicon
LGG2D222MELB50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGG2D222MELB50
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGG2D222MELB50.pdf2.LGG2D222MELB50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGG2D222MELB50
Tau Wae LGG2D222MELB50 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25180 pcs Pepa Raraunga 1.LGG2D222MELB50.pdf2.LGG2D222MELB50.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGG Ripple Current @ Low Frequency 2.92A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.38A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-6114
LGG2D222MELB50-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose