LDM2D122MERAGA
Hua Hua
Tau Wae: LDM2D122MERAGA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: LDM2D122MERAGA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LDM2D122MERAGA
Tau Wae LDM2D122MERAGA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5510 pcs Pepa Raraunga LDM2D122MERAGA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LDM Ripple Current @ Low Frequency 3.44A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.16A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.335" (8.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose