LASW6121MELZ35
Hua Hua
Tau Wae: LASW6121MELZ35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP IN
Ngā Rauemi: LASW6121MELZ35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LASW6121MELZ35
Tau Wae LASW6121MELZ35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 33024 pcs Pepa Raraunga LASW6121MELZ35.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LAS Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 862.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 120µF