LAQ2P391MELC25
NichiconNichicon
LAQ2P391MELC25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAQ2P391MELC25
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LAQ2P391MELC25.pdf2.LAQ2P391MELC25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAQ2P391MELC25
Tau Wae LAQ2P391MELC25 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28982 pcs Pepa Raraunga 1.LAQ2P391MELC25.pdf2.LAQ2P391MELC25.pdf
Putanga - Kua tohua 220V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LAQ Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7624
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose