JJD0E138MSED
NichiconNichicon
JJD0E138MSED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JJD0E138MSED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP 1300F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: JJD0E138MSED.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 741 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 741 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JJD0E138MSED
Tau Wae JJD0E138MSED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP 1300F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 741 pcs Pepa Raraunga JJD0E138MSED.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Te manawanui ±20%
Whakamutunga Screw Terminals Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa EVerCAP® JJD Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-3324
Tae Mahi -25°C ~ 60°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 60°C Te Whakahaere Arataki 0.740" (18.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.433" (138.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 1300F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm 2000 Hrs @ 60°C
Te kaha 1300F
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JJD0E258MSEFBB
JJD0E258MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP 2500F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT
I roto i te taonga: 437 pcs
Tikiake: JJD0E258MSEFBB.pdf
RFQ
JJD0E138MSEDBN
JJD0E138MSEDBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP 1300F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT