JJC0E207MELC
NichiconNichicon
JJC0E207MELC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JJC0E207MELC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP 200UF 2.5V 20%
Ngā Rauemi: JJC0E207MELC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JJC0E207MELC
Tau Wae JJC0E207MELC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP 200UF 2.5V 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4725 pcs Pepa Raraunga JJC0E207MELC.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Te manawanui ±20%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa EVerCAP® JC Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 60°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 60°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 30 mOhm @ 1kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 200F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can - Snap-In 30 mOhm @ 1kHz 2000 Hrs @ 60°C Te kaha 200F