GYA1J100MCQ1GS
Hua Hua
Tau Wae: GYA1J100MCQ1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD
Ngā Rauemi: GYA1J100MCQ1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYA1J100MCQ1GS
Tau Wae GYA1J100MCQ1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 10UF 20% 63V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171052 pcs Pepa Raraunga GYA1J100MCQ1GS.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa GYA
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-16371-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 120 mOhm 4000 Hrs @ 125°C Te kaha 10µF