F980J106MUA
NichiconNichicon
F980J106MUA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F980J106MUA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0402
Ngā Rauemi: F980J106MUA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F980J106MUA
Tau Wae F980J106MUA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5503 pcs Pepa Raraunga F980J106MUA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Molded Te manawanui 10µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato U
Rahi / Rahi 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm) Raupapa F98, Frameless™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1106 Metric)
Ētahi Ingoa 493-3878-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F980J106MUA Life @ Temp. 30 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 10µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0402 (1106 Metric) 30 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0402 Nga tono -