F971D226KNC
NichiconNichicon
F971D226KNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971D226KNC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20V 10% 2917
Ngā Rauemi: F971D226KNC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971D226KNC
Tau Wae F971D226KNC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81758 pcs Pepa Raraunga F971D226KNC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato N
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa F97
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 493-6605-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F971D226KNC Life @ Temp. 700 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Whakaahua nui 22µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 10% 2917 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971D225MAA
F971D225MAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1206
I roto i te taonga: 320126 pcs
Tikiake: F971D225MAA.pdf
RFQ
F971D226KNC
F971D226KNC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 20V 10% 2917