F951D106KSAAQ2
NichiconNichicon
F951D106KSAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951D106KSAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 20V 10% 1206
Ngā Rauemi: F951D106KSAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951D106KSAAQ2
Tau Wae F951D106KSAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 211651 pcs Pepa Raraunga F951D106KSAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Conformal Coated Te manawanui 10µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato S
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-6564-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951D106KSAAQ2 Life @ Temp. 4 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 10µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20V 10% 1206 Nga tono -