F950J107MAAAM1Q2
NichiconNichicon
F950J107MAAAM1Q2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F950J107MAAAM1Q2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206
Ngā Rauemi: F950J107MAAAM1Q2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F950J107MAAAM1Q2
Tau Wae F950J107MAAAM1Q2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5280 pcs Pepa Raraunga F950J107MAAAM1Q2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Conformal Coated Te manawanui 100µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4209-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F950J107MAAAM1Q2 Life @ Temp. 500 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 100µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 500 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206 Nga tono -