F931C476KCC
NichiconNichicon
F931C476KCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931C476KCC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 16V 10% 2312
Ngā Rauemi: F931C476KCC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931C476KCC
Tau Wae F931C476KCC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 16V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5237 pcs Pepa Raraunga F931C476KCC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Momo Molded Te manawanui 47µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato C
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4162-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931C476KCC Life @ Temp. 900 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 47µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 900 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 16V 10% 2312 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931C336MCC
F931C336MCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
I roto i te taonga: 128005 pcs
Tikiake: F931C336MCC.pdf
RFQ
F931C476MNC
F931C476MNC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 47UF 16V 20% 2917
I roto i te taonga: 231051 pcs
Tikiake: F931C476MNC.pdf
RFQ
F931C476KCC
F931C476KCC
Whakaahuatanga: CAP TANT 47UF 16V 10% 2312