F931A227MNC
NichiconNichicon
F931A227MNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931A227MNC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: F931A227MNC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931A227MNC
Tau Wae F931A227MNC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4469 pcs Pepa Raraunga F931A227MNC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui 220µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato N
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa F931A227MNC-ND Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931A227MNC Life @ Temp. 500 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 220µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 10V 20% 2917 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931A227MNC
F931A227MNC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 10V 20% 2917