F921V224MAA
NichiconNichicon
F921V224MAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F921V224MAA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.22UF 35V 20% 1206
Ngā Rauemi: F921V224MAA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F921V224MAA
Tau Wae F921V224MAA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 0.22UF 35V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4649 pcs Pepa Raraunga F921V224MAA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Molded Te manawanui 0.22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa F92
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2338-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F921V224MAA Life @ Temp. 10 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 0.22µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 0.22UF 35V 20% 1206 Nga tono -