F750J687MRC
NichiconNichicon
F750J687MRC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F750J687MRC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 680UF 6.3V 20% 2824
Ngā Rauemi: F750J687MRC.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F750J687MRC
Tau Wae F750J687MRC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 680UF 6.3V 20% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36049 pcs Pepa Raraunga F750J687MRC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Momo Conformal Coated Te manawanui 680µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato R
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm) Raupapa F75, Frameless™
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 2824 (7260 Metric)
Ētahi Ingoa 493-3366-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F750J687MRC Life @ Temp. 120 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 680µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 120 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 680UF 6.3V 20% 2824 Nga tono -