F380G106MMA
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F380G106MMA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 10UF 4V 0603
Ngā Rauemi: F380G106MMA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F380G106MMA
Tau Wae F380G106MMA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 10UF 4V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4431 pcs Pepa Raraunga F380G106MMA.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Raupapa F38 Frameless™ Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 493-3158-6 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae M Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 0603 (1608 Metric) 200 mOhm
Te kaha 10µF