F320G107MBA
NichiconNichicon
F320G107MBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F320G107MBA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 4V 1411
Ngā Rauemi: F320G107MBA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F320G107MBA
Tau Wae F320G107MBA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 4V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5322 pcs Pepa Raraunga F320G107MBA.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F32 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-3145-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
Te kaha 100µF