F311A106MAA
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F311A106MAA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 10UF 10V 1206
Ngā Rauemi: F311A106MAA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F311A106MAA
Tau Wae F311A106MAA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 10UF 10V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5495 pcs Pepa Raraunga F311A106MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F31 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-3137-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1206 (3216 Metric) 200 mOhm
Te kaha 10µF