ER751701DD1
NichiconNichicon
ER751701DD1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ER751701DD1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 700UF 10% 750VDC SCREW
Ngā Rauemi: ER751701DD1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 675 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ER751701DD1
Tau Wae ER751701DD1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 700UF 10% 750VDC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 675 pcs Pepa Raraunga ER751701DD1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 750V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Threaded, Female
Rahi / Rahi 3.346" Dia (85.00mm) Raupapa ER
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13933
ER751701DD1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 5.000" (127.00mm) Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 700µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP) Radial, Can
Te kaha 700µF Nga tono DC Link, DC Filtering