ER132261DD1
NichiconNichicon
ER132261DD1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ER132261DD1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 260UF 10% 1.3KVDC SCREW
Ngā Rauemi: ER132261DD1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 754 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ER132261DD1
Tau Wae ER132261DD1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 260UF 10% 1.3KVDC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 754 pcs Pepa Raraunga ER132261DD1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1300V (1.3kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Threaded, Female
Rahi / Rahi 3.346" Dia (85.00mm) Raupapa ER
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13931
ER132261DD1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 5.000" (127.00mm) Ngā āhuatanga Long Life
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP) Whakaahuatanga Taipitopito 260µF Film Capacitor 1300V (1.3kV) Polypropylene (PP) Radial, Can
Te kaha 260µF Nga tono DC Link, DC Filtering