EEC2G705HQA407
NichiconNichicon
EEC2G705HQA407 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEC2G705HQA407
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 7UF 400VAC QC TERM
Ngā Rauemi: 1.EEC2G705HQA407.pdf2.EEC2G705HQA407.pdf3.EEC2G705HQA407.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEC2G705HQA407
Tau Wae EEC2G705HQA407 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 7UF 400VAC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui -5%, +10% Whakamutunga Quick Connect, Disconnect
Rahi / Rahi 1.457" L x 0.945" W (37.00mm x 24.00mm) Raupapa EEC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular Box Ētahi Ingoa 493-3798
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.496" (38.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 7µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
Te kaha 7µF Nga tono Motor Run