EEC2E106HWNM11
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEC2E106HWNM11
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10UF 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEC2E106HWNM11.pdf2.EEC2E106HWNM11.pdf3.EEC2E106HWNM11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEC2E106HWNM11
Tau Wae EEC2E106HWNM11 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 10UF 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui -5%, +10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.457" L x 0.689" W (37.00mm x 17.50mm) Raupapa EEC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3748
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.346" (34.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 10µF Nga tono Motor Run