RB751V40,115
NexperiaNexperia
RB751V40,115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RB751V40,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD323
Ngā Rauemi: RB751V40,115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RB751V40,115
Tau Wae RB751V40,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1085381 pcs Pepa Raraunga RB751V40,115.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 370mV @ 1mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa 1727-6301-1
568-8119-1-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 120mA (DC)
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 1V, 1MHz Tau Wae Tuakiri RB751V40
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RB751V40T1G
RB751V40T1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD323
I roto i te taonga: 2419062 pcs
Tikiake: RB751V40T1G.pdf
RFQ
RB751SL
RB751SL
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD923
I roto i te taonga: 1526193 pcs
Tikiake: RB751SL.pdf
RFQ
RB751S40T5G
RB751S40T5G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 30MA SOD523
Tikiake: RB751S40T5G.pdf
RB751V-40
RB751V-40
Kaihanga: Comchip Technology
Tikiake: RB751V-40.pdf
RB751V40T1
RB751V40T1