PZU6.8DB2,115
NexperiaNexperia
PZU6.8DB2,115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PZU6.8DB2,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 6.8V 5TSSOP
Ngā Rauemi: PZU6.8DB2,115.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PZU6.8DB2,115
Tau Wae PZU6.8DB2,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 6.8V 5TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5713 pcs Pepa Raraunga PZU6.8DB2,115.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato 5-TSSOP
Raupapa - Mana - Max 250mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Ētahi Ingoa 934061541115
PZU6.8DB2 T/R
PZU6.8DB2 T/R-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Independent 6.8V 250mW ±2% 5-TSSOP I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3.5V