PZU5.6B/ZLF
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PZU5.6B/ZLF
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 310MW SC90
Ngā Rauemi: PZU5.6B/ZLF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PZU5.6B/ZLF
Tau Wae PZU5.6B/ZLF Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 310MW SC90 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4538 pcs Pepa Raraunga PZU5.6B/ZLF.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SC-90
Raupapa - Mana - Max 310mW
Paa / Case SC-90, SOD-323F Ētahi Ingoa 934070743135
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 310mW ±5% Surface Mount SC-90
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2.5V