PZU12B2AZ
NexperiaNexperia
PZU12B2AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PZU12B2AZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13.2V SOD323
Ngā Rauemi: PZU12B2AZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PZU12B2AZ
Tau Wae PZU12B2AZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13.2V SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1420128 pcs Pepa Raraunga PZU12B2AZ.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa 934062338145
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13.2V ±2% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 9V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PZU12DB2,115
PZU12DB2,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER ARRAY 12V 5TSSOP
I roto i te taonga: 5532 pcs
Tikiake: PZU12DB2,115.pdf
RFQ
PZU12B2A,115
PZU12B2A,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12V 320MW SOD323