PSMN6R3-120ESQ
Hua Hua
Tau Wae: PSMN6R3-120ESQ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 120V 70A I2PAK
Ngā Rauemi: PSMN6R3-120ESQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN6R3-120ESQ
Tau Wae PSMN6R3-120ESQ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 120V 70A I2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74668 pcs Pepa Raraunga PSMN6R3-120ESQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato I2PAK
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 6.7 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 405W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Ētahi Ingoa 1727-1508
568-10988-5-ND
PSMN6R3-120ESQ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 11384pF @ 60V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 207.1nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 120V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 120V 70A (Tc) 405W (Tc) Through Hole I2PAK I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)