PSMN5R6-100YSFX
Hua Hua
Tau Wae: PSMN5R6-100YSFX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PSMN5R6-100YSF/SOT1023/4 LEADS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN5R6-100YSFX
Tau Wae PSMN5R6-100YSFX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga PSMN5R6-100YSF/SOT1023/4 LEADS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 83178 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) -
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs -
Whakaaetanga Mana (Max) 294W Paa / Case SOT-1023, 4-LFPAK
Tae Mahi 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 63nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 158A 294W Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 158A