PSMN3R9-60PSQ
Hua Hua
Tau Wae: PSMN3R9-60PSQ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V SOT78
Ngā Rauemi: PSMN3R9-60PSQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN3R9-60PSQ
Tau Wae PSMN3R9-60PSQ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V SOT78 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81108 pcs Pepa Raraunga PSMN3R9-60PSQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 3.9 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 263W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 1727-1133
568-10288-5-ND
PSMN3R9-60PSQ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5600pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 103nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 130A (Tc) 263W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)