PSMN3R0-30YLDX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSMN3R0-30YLDX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK
Ngā Rauemi: PSMN3R0-30YLDX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN3R0-30YLDX
Tau Wae PSMN3R0-30YLDX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132406 pcs Pepa Raraunga PSMN3R0-30YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 3.1 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 91W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-1796-1
568-11379-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2939pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 46.4nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 100A (Tc) 91W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSMN3R0-60PS,127
PSMN3R0-60PS,127
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 60V 100A TO220AB
I roto i te taonga: 59175 pcs
Tikiake: PSMN3R0-60PS,127.pdf
RFQ
PSMN3R0-60ES,127
PSMN3R0-60ES,127
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 60V 100A I2PAK