PSMN2R0-30YLDX
Hua Hua
Tau Wae: PSMN2R0-30YLDX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK
Ngā Rauemi: PSMN2R0-30YLDX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN2R0-30YLDX
Tau Wae PSMN2R0-30YLDX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139753 pcs Pepa Raraunga PSMN2R0-30YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 2 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 142W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-2218-2
568-12472-2-ND
PSMN2R0-30YLD,115
PSMN2R0-30YLDX-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2969pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 46nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 100A (Tc) 142W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSMN2R0-30YL,115
PSMN2R0-30YL,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK