PSMN013-60YLX
Hua Hua
Tau Wae: PSMN013-60YLX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V LFPAK56
Ngā Rauemi: PSMN013-60YLX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN013-60YLX
Tau Wae PSMN013-60YLX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V LFPAK56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158874 pcs Pepa Raraunga PSMN013-60YLX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 95W (Tc) Packaging Original-Reel®
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-2589-6
568-13040-6-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2603pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 33.2nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V