PMZB600UNEYL
NexperiaNexperia
PMZB600UNEYL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMZB600UNEYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 3QFN
Ngā Rauemi: PMZB600UNEYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMZB600UNEYL
Tau Wae PMZB600UNEYL Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 3QFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 597986 pcs Pepa Raraunga PMZB600UNEYL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 950mV @ 250µA Vgs (Max) ±8V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato DFN1006B-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 620 mOhm @ 600mA, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 360mW (Ta), 2.7W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-XFDFN Ētahi Ingoa 1727-2332-2
568-12618-2-ND
PMZB600UNEYL-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 21.3pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 0.7nC @ 4.5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.2V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 600mA (Ta) 360mW (Ta), 2.7W (Tc) Surface Mount DFN1006B-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 600mA (Ta)