PMXB120EPEZ
NexperiaNexperia
PMXB120EPEZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMXB120EPEZ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 30V 2.4A 3DFN
Ngā Rauemi: PMXB120EPEZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMXB120EPEZ
Tau Wae PMXB120EPEZ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 30V 2.4A 3DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 495106 pcs Pepa Raraunga PMXB120EPEZ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato DFN1010D-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 2.4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 400mW (Ta), 8.3W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-XDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1727-1472-2
568-10943-2-ND
PMXB120EPE
PMXB120EPEZ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 309pF @ 15V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 30V 2.4A (Ta) 400mW (Ta), 8.3W (Tc) Surface Mount DFN1010D-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.4A (Ta)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMXB43UNEZ
PMXB43UNEZ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 20V 3.2A 3DFN
I roto i te taonga: 287555 pcs
Tikiake: PMXB43UNEZ.pdf
RFQ
PMXB120EPEZ
PMXB120EPEZ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: MOSFET P-CH 30V 2.4A 3DFN