PMT200EPEAX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT200EPEAX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CHANNEL 70V 2.4A SC73
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT200EPEAX
Tau Wae PMT200EPEAX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET P-CHANNEL 70V 2.4A SC73 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5651 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SC-73
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 167 mOhm @ 2.4A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 800mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Ētahi Ingoa 934068701115
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 822pF @ 35V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 15.9nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 70V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 70V 2.4A (Ta) 800mW (Ta) Surface Mount SC-73
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.4A (Ta)