PMPB25ENEAX
Hua Hua
Tau Wae: PMPB25ENEAX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PMPB25ENEA/SOT1220/SOT1220
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMPB25ENEAX
Tau Wae PMPB25ENEAX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga PMPB25ENEA/SOT1220/SOT1220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5252 pcs Pepa Raraunga
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato DFN2020MD-6
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 7.2A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.08W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 934070702115
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 607pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 7.2A (Ta) 2.08W (Ta) Surface Mount DFN2020MD-6 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7.2A (Ta)