PMP4501V,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMP4501V,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TRANS 2NPN 45V 0.1A SOT666
Ngā Rauemi: PMP4501V,115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMP4501V,115
Tau Wae PMP4501V,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TRANS 2NPN 45V 0.1A SOT666 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 458144 pcs Pepa Raraunga PMP4501V,115.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 45V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 5mA, 100mA
Momo Pukapuka 2 NPN (Dual) Matched Pair Pūrere Pūrere Whakarato SOT-666
Raupapa - Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-563, SOT-666
Ētahi Ingoa 1727-5222-1
568-6536-1-ND
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) Matched Pair 45V 100mA 250MHz 300mW Surface Mount SOT-666
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 2mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 15nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA Tau Wae Tuakiri PMP4501