PMEG4005CEJX
NexperiaNexperia
PMEG4005CEJX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG4005CEJX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SC90
Ngā Rauemi: PMEG4005CEJX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG4005CEJX
Tau Wae PMEG4005CEJX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SC90 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1398103 pcs Pepa Raraunga PMEG4005CEJX.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 640mV @ 500mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-90 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Te Whakaora Whakaora (trr) 1.8ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa 1727-8169-2
PMEG4005CEJX-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SC-90 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 8µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 500mA Capacitance @ Vr, F 24pF @ 1V, 1MHz