PMEG4002ESFYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG4002ESFYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 40V 0.2A SOD962
Ngā Rauemi: PMEG4002ESFYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG4002ESFYL
Tau Wae PMEG4002ESFYL Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 40V 0.2A SOD962 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1028887 pcs Pepa Raraunga PMEG4002ESFYL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 600mV @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato DSN0603-2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 1.28ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 1727-2294-1
568-12580-1-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 40V 200mA Surface Mount DSN0603-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 6.5µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA
Capacitance @ Vr, F 17pF @ 1V, 1MHz