PMEG3005EJF
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG3005EJF
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC90
Ngā Rauemi: PMEG3005EJF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG3005EJF
Tau Wae PMEG3005EJF Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC90 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 715895 pcs Pepa Raraunga PMEG3005EJF.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 430mV @ 500mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-90 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-90, SOD-323F Ētahi Ingoa 934059002135
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 500mA (DC) Surface Mount SC-90 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 500mA (DC) Capacitance @ Vr, F 55pF @ 1V, 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PMEG3005EB,115
PMEG3005EB,115
Kaihanga: Nexperia USA Inc.
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD523
I roto i te taonga: 805813 pcs
Tikiake: PMEG3005EB,115.pdf
RFQ
PMEG3005CT,215
PMEG3005CT,215
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23
I roto i te taonga: 1153955 pcs
Tikiake: PMEG3005CT,215.pdf
RFQ
PMEG3005EJ,115
PMEG3005EJ,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD323F