PMEG3002ESFYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG3002ESFYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 30V 0.2A SOD962
Ngā Rauemi: PMEG3002ESFYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
18000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG3002ESFYL
Tau Wae PMEG3002ESFYL Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 30V 0.2A SOD962 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1726195 pcs Pepa Raraunga PMEG3002ESFYL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 535mV @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato DSN0603-2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 1.42ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 1727-2290-2
568-12576-2-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount DSN0603-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 9µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA
Capacitance @ Vr, F 21pF @ 1V, 1MHz