PMEG2005ELD,315
NexperiaNexperia
PMEG2005ELD,315 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG2005ELD,315
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882D
Ngā Rauemi: PMEG2005ELD,315.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG2005ELD,315
Tau Wae PMEG2005ELD,315 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD882D Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1408525 pcs Pepa Raraunga PMEG2005ELD,315.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 500mV @ 500mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato DFN1006D-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 7ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-XDFN
Ētahi Ingoa 1727-5901-2
568-7529-2-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount DFN1006D-2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 30µA @ 10V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 500mA
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 1V, 1MHz Tau Wae Tuakiri PMEG2005