PMEG2002ESF,315
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMEG2002ESF,315
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 20V 200MA 2DSN
Ngā Rauemi: PMEG2002ESF,315.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
18000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMEG2002ESF,315
Tau Wae PMEG2002ESF,315 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 20V 200MA 2DSN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1468944 pcs Pepa Raraunga PMEG2002ESF,315.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 490mV @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V