PH20100S,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PH20100S,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 34.3A LFPAK
Ngā Rauemi: PH20100S,115.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PH20100S,115
Tau Wae PH20100S,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 34.3A LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4325 pcs Pepa Raraunga PH20100S,115.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa TrenchMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 10A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 62.5W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-3049-1
568-2175-1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2264pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 34.3A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 34.3A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PH215
PH215
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: BIT POWER PHILLIPS #2 1"
I roto i te taonga: 10654 pcs
Tikiake: PH215.pdf
RFQ
PH2-230/120-161
PH2-230/120-161
Kaihanga: On-Shore Technology, Inc.
Whakaahuatanga: CONN HDR 16POS 2.54MM GOLD FLASH
I roto i te taonga: 197019 pcs
Tikiake: PH2-230/120-161.pdf
RFQ
PH2-L
PH2-L
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN WIRE NUT 8-12 AWG TWIST ON
Tikiake: PH2-L.pdf
Whakaahuatanga: TERM BLOCK HDR 2.54MM 8POS PCB
Tikiake: PH2-230/120-081.pdf
Whakaahuatanga: CONN HDR 10POS 2.54MM GOLD FLASH
PH220-C
PH220-C
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: SPECIALTY ACIDITY PH
I roto i te taonga: 553 pcs
Tikiake: PH220-C.pdf
PH2230DLSX
PH2230DLSX
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH TRENCH
Tikiake:
PH2-TL
PH2-TL
Kaihanga: Panduit
Tikiake: PH2-TL.pdf
PH210
PH210
Kaihanga: FLIR
I roto i te taonga: 740 pcs
Tikiake: PH210.pdf
PH2030AL,115
PH2030AL,115
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 30V LFPAK
Tikiake:
PH220-S
PH220-S
I roto i te taonga: 617 pcs
Tikiake: PH220-S.pdf
Kaihanga: Klein Tools
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel