PESD2IVN24-TR
NexperiaNexperia
PESD2IVN24-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PESD2IVN24-TR
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 42V TO236AB
Ngā Rauemi: PESD2IVN24-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PESD2IVN24-TR
Tau Wae PESD2IVN24-TR Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 42V TO236AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 600228 pcs Pepa Raraunga PESD2IVN24-TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 25.5V Ngā Hononga Korekore 2
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato TO-236AB
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa 1727-7623-1
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.5A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 14pF @ 1MHz Nga tono Automotive, CAN
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PESD2IVN-UX
PESD2IVN-UX
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26.5V 53V SOT323-3
I roto i te taonga: 626687 pcs
Tikiake: PESD2IVN-UX.pdf
RFQ
PESD2IVN27-TR
PESD2IVN27-TR
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: PESD2IVN27-T/SOT23/TO-236AB
I roto i te taonga: 617464 pcs
Tikiake: PESD2IVN27-TR.pdf
RFQ
PESD2ETH-DX
PESD2ETH-DX
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5.5V 11.8V 6TSOP
Tikiake: PESD2ETH-DX.pdf
PESD2ETH-AXR
PESD2ETH-AXR
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5.5V SOT143B
Tikiake: PESD2ETH-AXR.pdf
PESD2NFC-LYL
PESD2NFC-LYL
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V DFN1006-2