PESD24VF1BLYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PESD24VF1BLYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 17V DFN1006-2
Ngā Rauemi: PESD24VF1BLYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PESD24VF1BLYL
Tau Wae PESD24VF1BLYL Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 17V DFN1006-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 575514 pcs Pepa Raraunga PESD24VF1BLYL.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.5V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DFN1006-2 Raupapa Automotive, AEC-Q101
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-882
Ētahi Ingoa 1727-2257-2
568-12543-2-ND
568-13064-2-ND
PESD24VF1BLYL-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 0.3pF @ 1MHz