PDZ27BGWX
NexperiaNexperia
PDZ27BGWX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ27BGWX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PDZ27BGWSOD123SOD2
Ngā Rauemi: PDZ27BGWX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ27BGWX
Tau Wae PDZ27BGWX Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 2389429 pcs Pepa Raraunga PDZ27BGWX.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa 934071044115
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDZ24BZ
PDZ24BZ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24.25V SOD323
I roto i te taonga: 3300835 pcs
Tikiake: PDZ24BZ.pdf
RFQ
PDZ3.3B,115
PDZ3.3B,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.3V 400MW SOD323
I roto i te taonga: 4312981 pcs
Tikiake: PDZ3.3B,115.pdf
RFQ
PDZ27B,115
PDZ27B,115
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V 400MW SOD323