PDZ24BGWJ
NexperiaNexperia
PDZ24BGWJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ24BGWJ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PDZ24BGWSOD123SOD2
Ngā Rauemi: PDZ24BGWJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ24BGWJ
Tau Wae PDZ24BGWJ Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 3177214 pcs Pepa Raraunga PDZ24BGWJ.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa 934071036118
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDZ22BGWJ
PDZ22BGWJ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: PDZ22BGWSOD123SOD2
I roto i te taonga: 3201428 pcs
Tikiake: PDZ22BGWJ.pdf
RFQ
PDZ27BGWJ
PDZ27BGWJ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: PDZ27BGWSOD123SOD2
I roto i te taonga: 2904057 pcs
Tikiake: PDZ27BGWJ.pdf
RFQ
PDZ27BF
PDZ27BF
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V SOD323
Tikiake: PDZ27BF.pdf
PDZ27B,115
PDZ27B,115
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 27V 400MW SOD323
Tikiake: PDZ27B,115.pdf
PDZ24BGWX
PDZ24BGWX
Whakaahuatanga: PDZ24BGWSOD123SOD2
Tikiake: PDZ24BGWX.pdf
PDZ22B,135
PDZ22B,135
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 400MW SOD323
Tikiake: PDZ22B,135.pdf
PDZ24B,115
PDZ24B,115
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 24V 400MW SOD323