PDZ20B/ZLX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ20B/ZLX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 19.955V 400MW SOD323
Ngā Rauemi: PDZ20B/ZLX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ20B/ZLX
Tau Wae PDZ20B/ZLX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 19.955V 400MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4853 pcs Pepa Raraunga PDZ20B/ZLX.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 19.96V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 400mW
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa 934069122115
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 20 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 19.96V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 15V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDZ20BF
PDZ20BF
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20.39V SOD323
I roto i te taonga: 3092613 pcs
Tikiake: PDZ20BF.pdf
RFQ
PDZ22B,135
PDZ22B,135
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 22V 400MW SOD323
I roto i te taonga: 1528460 pcs
Tikiake: PDZ22B,135.pdf
RFQ
PDZ20B,115
PDZ20B,115
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 20V 400MW SOD323
Tikiake: PDZ20B,115.pdf
PDZ22B,115
PDZ22B,115
Tikiake: PDZ22B,115.pdf
PDZ20BZ
PDZ20BZ